Postup koupě / Financování

Připravili jsme pro Vás výhodné podmínky financování, ať už hradíte kupní cenu z vlastních prostředků nebo hypotečního úvěru.

Rezervace

Jakmile s výhradním prodejcem vyberete byt dle svých představ, sepíše s vámi rezervační smlouvu a zaplatíte rezervační poplatek 30.000,- Kč včetně DPH.
Od této chvíle vybraný byt nebudeme nabízet jiným zájemcům.

 

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Podpisem této smlouvy klient stvrzuje svůj zájem o koupi bytu. Do 14 dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí uhradí klient 20 % kupní ceny jednotky. Tato částka představuje první zálohu splátkového kalendáře. Smlouva o smlouvě budoucí kupní je určena k překlenutí doby výstavby projektu a klientům financujícím nákup prostřednictvím hypotečního úvěru dává prostor a podklad pro vyřízení všech formalit s bankou.

 

Kupní smlouva

Kupní smlouva je s klientem uzavírána po úplném dokončení stavby a vydání kolaudačního souhlasu. Klient se stává vlastníkem bytové jednotky a spoluvlastníkem společných částí domu a pozemku. Vydání kolaudačního rozhodnutí je současně termínem pro doplatek celé kupní ceny (80 %). Po doplacení kupní ceny a podpisu kupní smlouvy si klient byt přebírá.

DOMLUVTE SI SCHŮZKU

Zaujala vás naše nabídka nových bytů v Pardubicích a chtěli byste se dozvědět více nebo si domluvit schůzku? Napište nám, obratem se vám ozveme zpátky. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a ukážeme vám, proč je REZIDENCE 1351 ideálním místem pro váš domov.

 

Výhradní zprostředkovatel

Petr Hornát
+420 734 510 133
prodej@rezidence-1351.cz

Podmínky použití

Cereinvest
© CEREINVEST 2017

první
druhá
všechny
volné
zamluveno
rezervace
prodáno
všechny
1+kk
2+kk
3+kk
4+kk
všechny