O projektu

Představujeme vám další projekt rezidenčního bydlení skupiny CERE Invest, tentokrát poprvé s realizací v Pardubicích. Při přípravě projektu jsme kladli velký důraz na architekturu a vnější vzhled domu. Zároveň jsme si jako jeden z hlavních cílů vytyčili co nejvíce omezit pohled „z oken do oken“. A aby si majitelé nových bytů mohli užívat komfortu a plnohodnotného bydlení, navrhli jsme dispozice, které jsou větší, než je u těchto typů bytů obvyklé. Věříme, že se nám našich ambicí podařilo dosáhnout a můžeme vám nyní projekt směle představit.

Rezidence 1351 vzniká podél ulice Boženy Vikové-Kunětické v centru města a je rozdělena do dvou etap. První etapa výstavby bytového domu obsahuje 88 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk v celkem 8 podlažích a její kolaudace je plánována na říjen 2019. Druhá etapa s plánovanou kolaudací v květnu 2020 pak navazuje dalšími 83 byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk, a to dokonce ve 13 podlažích.

U obou etap jsme pamatovali na dostatečný počet parkovacích míst, a to jak venkovních, tak garážových situovaných do dvou podlaží. Venkovní stání je vám k dispozici za 200.000,-. Garážová stání pak dle podlaží stojí 250.000,- (1.PP) a 280.000,- (1.NP). Samozřejmostí pak jsou dostatečně dimenzované komory na patrech i sklepy v prostorách garáží.

Projekt přináší dostupné bydlení v centru, které odpovídá vyšším nárokům. Klade důraz na komfortní a prostorné bydlení zabalené do stylové architektury.

Rezidence 1351 je dalším projektem naší developerské skupiny CERE Invest a stejně jako většina již realizovaných projektů i tento zapadá do naší strategie zaměřené na komfortní rezidenční bydlení. Více než 15leté zkušenosti a reference z Čeladné, Olomouce i Prahy a více než tisíc spokojených klientů hovoří za nás. Budeme rádi, když se projekt v Pardubicích přidá k našim dosavadním úspěchům.

Lokalita

Bytový dům se staví na rohu ulic Boženy Vikové-Kunětické a Na Spravedlnosti v centru Pardubic. Tato lokalita nyní prochází rozsáhlým oživením díky aktivitě jak soukromých investorů, tak města Pardubic. Nová výstavba je doplněna obnovou infrastruktury v podobě rekonstrukcí ulic Na Spravedlnosti (zajišťuje město), tak zobousměrnění a modernizace ulice Boženy Vikové-Kunětické (zajišťujeme my na svůj náklad). Pardubice mají v plánu i zavedení pravidelné linky městské hromadné dopravy, která bude nově projíždět i zastavovat přímo v ul. Na Spravedlnosti.

DOMLUVTE SI SCHŮZKU

Zaujala vás naše nabídka nových bytů v Pardubicích a chtěli byste se dozvědět více nebo si domluvit schůzku? Napište nám, obratem se vám ozveme zpátky. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a ukážeme vám, proč je REZIDENCE 1351 ideálním místem pro váš domov.

 

Výhradní zprostředkovatel

Petr Hornát
+420 734 510 133
prodej@rezidence-1351.cz

Podmínky použití

Cereinvest
© CEREINVEST 2017

první
druhá
všechny
volné
zamluveno
rezervace
prodáno
všechny
1+kk
2+kk
3+kk
4+kk
všechny