Aktuality

Technik feat. dělník

2.9.2019
Kdybyste si někdy říkali, že je na nějaké stavbě víc techniků než dělníků, nebudete se moc mýlit. Stavbou se mimo samotných řemeslníků zabývá více než 15 různých specialistů. Projektanti, architekt, technický dozor, statik, stavbyvedoucí, mistr, rozpočtáři, přípravář a mnoho dalších. A na naší straně, developera, je většinou jejich protějšek, aby dohlíželi na práci stavební firmy, kvalitu a správnost. Stavební firma chce vždy použít nejlevnější řešení. My se spíše kloníme k tomu technicky správnému. Kontrolní dny jsou pak téměř vždy plné emocí a řeší se i jednotlivé technické detaily (tedy třeba napojení hydroizolací na balkonech).

Rovněž na "KD" probíráme požadavky klientů na individuální úpravy v bytech. Tento každý jeden požadavek prochází mimo našeho koordinátora i přes všechny tyto další specialisty... Tak, aby naše byty dosahovaly co nejvyšší možné kvality.

Technik feat. dělník

DOMLUVTE SI SCHŮZKU

Zaujala vás naše nabídka nových bytů v Pardubicích a chtěli byste se dozvědět více nebo si domluvit schůzku? Napište nám, obratem se vám ozveme zpátky. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy a ukážeme vám, proč je REZIDENCE 1351 ideálním místem pro váš domov.

 

Výhradní zprostředkovatel

Petr Hornát
+420 734 510 133
prodej@rezidence-1351.cz

Podmínky použití

Cereinvest
© CEREINVEST 2017

první
druhá
všechny
volné
zamluveno
rezervace
prodáno
všechny
1+kk
2+kk
3+kk
4+kk
všechny